بقاع متبرکه کاشمر آماده ارائه خدمات رفاهی به مسافران نوروزی

بقاع متبرکه کاشمر آماده ارائه خدمات رفاهی به مسافران نوروزی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: بقاع متبرکه شهرستان با برنامه‌های فرهنگی و رفاهی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی خواهد بود.

حجت الاسلام صادق خلیلی با اشاره به آمادگی اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر برای اجرای طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفندماه بیان کرد: مراسم غبارروبی و عطرافشانی بقاع متبرکه نیز در سطح امامزادگان این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود : خدام امامزادگان سیدحمزه(ع) , سیدمرتضی(ع) و سیدمحمد(ع) کاشمر فضاسازی محیطی بقاع متبرکه متناسب با طرح نوروزی آرامش بهاری آغاز کردند .

خلیلی خاطرنشان کرد: مراسم تحویل سال همراه با پیام رهبری و برنامه های متنوع فرهنگی اجرا خواهد شد.

وی گفت: نظافت و آراستگی محیط داخلی و بیرونی بقاع متبرکه، آماده‌سازی و نظافت سرویس‌های بهداشتی، ارائه خدمات در خصوص زائرسرا و اسکان موقت در حد مقدورات بقاع متبرکه از دیگر تمهیدات این اداره در این ایام است.

این مسئول روحانی به برگزاری جلسات متعدد با هیئات امنای بقاع متبرکه اشاره کرد و افزود: اقدامات ویژه‌ای در خصوص ترویج فرهنگ وقف با رویکرد ایجاد وقف جدید در این ایام صورت خواهد گرفت.ِ

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!