راه اندازی نخستین بازارچه محیط زیستی در شهرستان کاشمر

نخستین بازارچه ی خیریه ی محیط زیستی در شهرستان کاشمر راه اندازی شد.

امین صمیمی مدیر عامل اولین موسسه ی خیریه ی محیط زیستی از افتتاح نخستین بازارچه ی خیریه تحت عنوان خیریه ی محیط زیستی شهاب سپهر ترشیز خبر داد .

وی اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف خیرخواهانه ی محیط زیستی اقدام به برپایی بازارچه ای در دبستان شهاب به مناسبت نزدیک شدن به سال جدید کردیم .

این مقام مسئول افزود: این بازارچه از ۷ اسفندماه برپاشده و ساعت بازدید از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۰ خواهد بود.

صمیمی گفت: بازارچه ی خیریه اقدامی خیرخواهانه وبستر سازتقویت روحیه ی همکاری مسالمت آمیز و مشارکت در پاسداشت اصل پنجاهم قانون اساسی ( پاسداشت منابع طبیعی ) است .

وی خاطرنشان کرد: در این بازارچه انواع شیرینی های سنتی, محصولات فرهنگی, هنری و صنایع دستی بفروش می رسد.

صمیمی در ادامه هدف از برپایی بازارچه ی خیریه را کمک به محیط زیست دانست و عنوان کرد: سود حاصل از فروش محصولات این بازارچه صرف امور محیط زیستی خواهد شد.

مدیرعامل اولین موسسه ی خیریه محیط زیستی کاشمر گفت: با توجه به نوپا بودن این فعالیت درسطح شهرستان، هیئت اجرایی اولین بازارچه خیریه خود را نیازمند همراهی،همدلی و مشارکت تمامی اقشار شهرستان برای این دوره و بهره مندی از انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان برای دوره های بعدی می داند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!