کاشمریها منتظر نمایشگاه بهاره نباشند

کاشمریها منتظر نمایشگاه بهاره نباشند، امسال در کاشمر نمایشگاه بهاره برپا نخواهد شد /فروش فوق العاده محصولات از ۱۵ اسفند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر از عدم برپایی نمایشگاه بهاره در این شهرستان خبر داد و گفت: فروش فوق‌العاده در صنوف مرتبط از ۱۵ اسفندماه در کاشمر آغاز می‌شود.

جواد خزاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: با توجه به حاکم بودن رکود در بازار و در راستای کمک به وضعیت اصناف شهرستان درخواست عدم برگزاری نمایشگاه از سوی اتاق اصناف پیشنهاد شد و موضوع در کمیته نمایشگاهی در سطح شهرستان مطرح شد.

وی بابیان این‌که فرمانداری، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، اماکن و اتاق اصناف از اعضای کمیته نمایشگاه هستند ابراز داشت: پیشنهاد مربوطه پس از طرح و بررسی در کمیته مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد برای نخستین بار امسال این نمایشگاه در سطح شهرستان برگزار نشود اما در مقابل صنوف مربوطه محصولات را با تخفیف عرضه کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر با اشاره به این فروش فوق‌العاده امسال در کاشمر جایگزین نمایشگاه بهاره می‌شود یادآور شد: اتحادیه‌های شیرینی و شکلات، خواروبار، پوشاک متعهد شدند در نقاط مختلف شهر مغازه‌هایی که زیرمجموعه این صنوف هستند را برای فروش فوق‌العاده تعیین کنند.

وی بابیان این‌که واحدهایی که از سوی اتحادیه مشخص می‌شوند مکلف به عرضه محصولات با تخفیف ۵ تا ۱۰ درصدی هستند بیان داشت: فروش فوق‌العاده در این صنوف از ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود.

خزاعی با تأکید بر این‌که فروش فوق‌العاده به لحاظ نظارتی و نیز رضایتمندی شهروندان از اطمینان محصولی که خرید کردند از مزایای عدم برگزاری نمایشگاه بهاره است گفت: با توجه به این‌که غرفه داران نمایشگاه‌ها عمدتاً خارج از شهرستان هستند درصورتی‌که شهروندان از کالایی که خرید کردند رضایت نداشته باشند پاسخگویی برای آن وجود ندارد اما درفروش فوق‌العاده با توجه به مشخص بودن محل خرید و نوع کالا امکان پیگیری آن وجود دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر تأکید کرد: امیدواریم این جایگزینی یک تجربه خوب برای حمایت از اصناف و رونق بازار فعلی باشد و در سال‌های آتی نیز استمرار یابد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!