اقامت مسافران نوروزی در کاشمر ۱۲ درصد افزایش یافت

مراد علی احمدزاده روز یکشنبه در حاشیه بازید از مراکز درمانی و بیمارستانهای کاشمر در جمع خبرنگاران گفت: تا چهارمین روز تعطیلات نوروزی هفت هزار و ۳۲۲ نفر در اماکن اقامتی این شهرستان اسکان یافتند در حالی که این تعداد در مدت مشابه پارسال ۶ هزار نفر بود.
وی افزود: در نوروز امسال اماکن اقامتی شهرستان شامل اقامتگاه بوم گردی، زائرسرای امام زاده سید مرتضی (ع)، آرامگاه شهید مدرس، مرکز رفاهی فرهنگیان، مسافرخانه ها و مهمانسرای ادارات با ظرفیت بیش از سه هزار نفر آماده پذیرایی از مسافرین نوروزی هستند.
وی اظهار کرد: در این ایام بیش از ۸۱ هزار و ۸۵۰ نفر از اماکن زیارتی و تفریحی و موزه های این شهرستان بازدید داشتند که نسبت به مدت مشابه پارسال هشت درصد افزایش داشت.
احمدزاده گفت: با تعامل و پیگیری ‌های انجام شده پلی کلینیک تامین اجتماعی کاشمر نیز در کنار سایر بخش های درمانی در تعطیلات نوروز به مراجعین و شهروندان ارائه خدمت می کند.
وی راه اندازی پایگاه اورژانس شماره سه شهری را نیز از دیگر اقدامات شبکه بهداشت این شهرستان دانست.
وی با بیان اینکه نظارت و ارزیابی دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر کاشمر به صورت مستمر و روزانه در حال انجام است، افزود: از ابتدای تعطیلات بیش از ۴۸ فقره بازدید از سالن های غذاخوری، اماکن اقامتی، اصناف و سایر دستگاههای خدمت رسان این شهرستان انجام شده است.
کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!