برگزاری انتخابات پارلمان مشورتی جوانان کاشمر

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان کاشمر گفت: همزمان با گرامیداشت هفته جوان انتخابات پارلمان مشورتی جوانان این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، محمدشایگان اظهار کرد: انتخابات پارلمان مشورتی جوانان این شهرستان با حضور جوانان نخبه معرفی شده از سوی دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاطرنشان کرد: این انتخابات در سالن ویدوئو کنفرانس آموزش و پرورش با هدف انتخاب ۹ نفر از جوانان نخبه و فعال اجتماعی به‌عنوان اعضای هیئت رئیسه و نماینده شهرستان در پارلمان مشورتی جوانان خراسان رضوی برگزارشد.
وی افزود: مرادعلی احمدزاده سرپرست فرمانداری کاشمر به عنوان رئیس ستاد اجرایی انتخابات مسئولیت برگزاری مجمع انتخابات پارلمان مشورتی جوانان را برعهده داشت.
شایگان تصریح کرد: سیاستگذاری و مشورت در حوزه اداری این شهرستان با محوریت جوانان از اهداف تشکیل این پارلمان است و هیچگونه رویکرد سیاسی نیز در این پارلمان وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: در پایان رای گیری حمید عشقی، مرتضی بحرینی، سید حسن سجادی، حسین پاکدل، علی صحرایی مغانی، مهدی قالیبافان، یدالله زحمتکش، هادی رجب زاده، عارف خزایی اعضای هیئت رییسه، رها طاهری و علی کرمی عضو علی‌البدل انتخاب شدند.
چـاپ

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!