تعامل و ارتباط مدرسه با خانواده منجر به تکمیل زنجیره تعلیم و تربیت می‌شود

امام‌جمعه کاشمر با اشاره به نقش اثرگذار خانواده با مدرسه، گفت: تعامل و ارتباط بین این ۲ نهاد منجر بهزنجیره تعلیم و تربیت دانش‌آموزان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر امروز در جمع مدیر، معلمان و کادر مدرسه دخترانه نمونه اندیشه کاشمر با قدردرانی از زحمات و تلاش‌های معلمان، اظهار داشت: به‌نظر من، فضاهای آموزشی در حقیقت محیطی مقدس و آرامش‌بخش است، چراکه بهترین دوران هر فرد در زمان تحصیل و حضور در مدارس بوده است.

وی بابیان اینکه همواره به معلمی بودن خود افتخار می‌کنم، ادامه داد: در کنار نقش مهم و اثرگذار معلم، ارتباط و تعاملی که بین مدرسه و خانواده‌ها ایجاد می‌شود، درواقع تکمیل‌کننده زنجیره تعلیم و تربیت است.

امام‌جمعه کاشمر با اشاره گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید و معلم اخلاق استاد شهید آیت‌الله مرتضی مطهری و بزرگداشت شهدای فرهنگی، خاطرنشان کرد: تکریم از معلم درواقع تکریم از مقام علم، شهامت و ایثار است، چراکه معلمان همچون شمع می‌سوزند تا نقشی که خداوند به پیامبران سفارش کرده، در ساختن جامعه محقق کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!