روستاها نیاز به اتحاد و انسجام اقشار مختلف دارند

به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر شنبه در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان، با اعلام اینکه اعضاء شورا برگزیده و منتخب مردم هستند و باید قدر خود را بدانند، اظهارکرد: شورائیان باید برای حفظ جایگاه مردم ابتدا مراقب اعمال خود بوده و اخلاق، رفتار و کردارشان الگو باشد.

وی با بیان اینکه برخی کارها از بخشنامه ها و حدود اختیارات بر عهده شورائیان است، افزود: نباید در بین اعضاء شورای روستایی اختلافات به خصوص سیاسی وجود داشته باشد.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه باید امور فرهنگی و مساجد روستاها ساماندهی شوند، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی باید از روستا آغاز شود نه اینکه به شکل شهر در بیاید و کارهایش همانند شهر شود.

وی گفت: متاسفانه هنوز ساخت و سازها در روستاها دچار مشکلاتی است که باید جدی تر ورود کرد و نظارت ها بیشتر شود.

طباطبایی با بیان اینکه باید مردم را برای شرکت در همایش ها، خرید و حمایت از کالای ایرانی، شرکت در انتخابات و…. تشویق کرد، افزود: باید بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی از افرادی که به این کشور و مردم خدمت می کنند تقدیر کرد.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه برای بهسازی نیازمند افراد علمی، فنی و نخبه هستیم، اظهار کرد: یا مسئول نباید شد و یا ناملایمات، سختی ها و فحش های آن را هم تحمل کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!