طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه کاشمر برگزارمی شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر از آمادگی بقاع متبرکه این شهرستان بااجرای ویژه برنامه‌های طرح ضیافت الهی برای میزبانی از زائران و مجاوران در ماه مبارک رمضان خبر داد.
طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه کاشمر برگزارمی شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ حجت الاسلام صادق خلیلی گفت : بقاع متبرکه این شهرستان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با اجرای ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی پذیرای روزه داران خواهد بود.

وی با اشاره به این برنامه‌ها افزود: جلسه ترتیل خوانی قرآن کریم همه روزه ساعت ۱۸، برنامه آموزش عمومی قرآن ویژه برادران هر شب ساعت ۲۱، برپایی نماز عبادی و سیاسی جمعه در طول ماه مبارک رمضان در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه (ع) برپا می‌شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به برپایی سفره‌های ساده افطاری ادامه داد : این برنامه در تمامی بقاع متبرکه شهرستان با عنوان ” سفره‌های آسمانی ” در طول ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد .

حجت الاسلام خلیلی با بیان اینکه در راستای این طرح تعدادی از مبلغان دینی در این مکان‌های مقدس مستقر می‌شوند، گفت : روحانیان اعزامی در بخش‌های سخنرانی ، پرسش و پاسخ، اقامه نماز جماعت ، بیان احکام و حضور در خیمه‌های معرفت فعالیت خواهند داشت.

وی در ادامه به برپایی خیمه‌های معرفت نیز اشاره کرد وافزود: در ماه مبارک رمضان همانند سال‌های گذشته، خیمه‌های معرفت با موضوع مشاوره خانواده و ازدواج، تربیت کودکان و غرفه کودک و نوجوان در امامزادگان سیدحمزه (ع)، سیدمحمد (ع) و سید مرتضی (ع) برپا می‌شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر با اشاره به استقبال و حضور بی نظیر مردم در بقاع متبرکه شهرستان در شب‌های قدر گفت: دعای جوشن کبیر، سخنرانی، احیا داری و مداحی از برنامه‌های اجرا شده در شب‌های قدر خواهد بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!