هنوز نتوانسته‌ایم فضای مناسبی برای بانوان هنرمند فراهم کنیم

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ظرفیت و استعداد هنرمندان کاشمری در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری مایه مباهات و افتخار است، گفت: هنوز نتوانسته‌ایم فضای مناسبی برای بانوان هنرمند فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، بهروز بنیادی شامگاه جمعه در همایش تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و هنر کاشمر در مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان کاشمر اظهار داشت: خوشبختانه در چند سال اخیر فضای نشاط و شادابی در شهرستان حکم‌فرما شده، چراکه موضوع فرهنگ و هنر با تمام سلول‌های وجودی ما ایرانی‌ها عجین شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر با استفاده از ظرفیت و توانی که داشتند از توانمندی و پتانسیل حوزه فرهنگ و هنر به‌خوبی استفاده کردند، ادامه داد: با توجه به توانمندی‌ها و استعدادهایی که وجود دارد، باید بیش از گذشته، ما و مسئولان فضای بیشتری برای فعالیت هنرمندان فراهم کنیم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه هنوز نتوانسته‌ایم فضای مناسبی برای بانوان هنرمند فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: امید است، با مدیریتی که در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد، فضای اختصاصی مناسبی برای بانوان نیز فراهم شود تا نیازهای اساسی این قشر نیز به‌نوعی برنامه‌ریزی شود.

بنیادی با اشاره به اینکه ظرفیت و استعداد هنرمندان کاشمری در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری مایه مباهات و افتخار است، خطاب به هنرمندان اظهار داشت: در کاشمر استعدادهای زیادی وجود دارد و در این مسیر باید بیش از گذشته به خودتان اعتماد کنید و اعتمادبه‌نفس داشته باشید.

وی با تأکید بر اینکه باوجود همه مسائل و مشکلات مالی که در کشور وجود دارد و از نزدیک در جریان همه این کم و کاستی‌ها و کمبودها قرار دارم، ادامه داد: امیدوارم، هنرمندان این خطه همواره نام کاشمر را پرآوازه نگه‌دارند و موجبات شادمانی مردم را نیز فراهم کنند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر شرایط این‌گونه فراهم شود، قطعاً هیچ‌یک از مسئولان برای واگذار کردن امور به هنرمندان هیچ دغدغه و نگرانی ندارند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!