۱۵ کیلومتر از محور کاشمر – شادمهر افتتاح می شود

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تا نیمه امسال، ۱۵ کیلومتر از باند دوم محور پرحادثه کاشمر- شادمهر تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا محمدرضا اخوان عبداللهیان، شنبه در نشست بررسی طرحهای شاخص توسعه شهری کاشمر افزود: مردم این خطه ۲۰ سال است که انتظار دوبانده شدن این محور را می کشند و تحقق این آرزو با تلاش نماینده کاشمر در دسترس قرار گرفت.
وی گفت: گرفتن ردیف ملی موجب شد طرح از اعتبارات قطره چکانی خارج شده و امید است زودتر به سرانجام برسد.
اخوان عبدالهیان به وضعیت محور ارتباطی خلیل آباد و بردسکن اشاره و بیان کرد: تلاش داریم سه کیلومتر از محور خلیل‌آباد – بردسکن و سه کیلومتر از باند دوم محور بردسکن -خلیل‌آباد را به مرحله آسفالت برسانیم.
وی با ابراز امیدواری نسبت به آغاز عملیات اجرایی این طرح در یکماه آینده، افزود: با توجه به اعتبارات سفر ریاست جمهوری امید است مرحله دوم محور شادمهر – کاشمر، بردسکن و انابد را نیز تا پایان سال ۹۸ به اجرا درآوریم.
نماینده کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: تکمیل طرح باند دوم محور شادمهر – کاشمر ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
بهروز بنیادی با بیان اینکه خواسته اصلی مسئولان و مردم منطقه ترشیز دوبانده شدن محور کاشمر – شادمهر و ادامه آن تا بردسکن و انابد است، گفت: علیرغم اینکه از سال ۸۴ و حتی قبل تر این پروژه مطرح بوده است اما مجوز کمیسیون ماده ۲۳ آن در پایان سال ۹۵ دریافت و ردیف ملی آن در بودجه سال ۹۷ گنجانده شد.
طرح دوبانده کردن محور حادثه خیز شادمهر – کاشمر از مصوبات سفر دولت نهم و دهم است که هنوز محقق نشده است.
کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!