اهدای ساختمان به حوزه سلامت کاشمر

ساختمانی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به حوزه سلامت کاشمر اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما، مرکز خراسان رضوی، این ساختمانی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال به حوزه سلامتاهدای ساختمان به حوزه سلامت کاشمر کاشمر اهدا و بهره برداری شد.

خیر نیک اندیش شهرستان کاشمر آقای حاج محمد رضا فاطمی این ساختمان رابا زیربنای ۱۲۰ متر مربع برای پایگاه سلامت شهری در یکی از مناطق محروم کاشمر اهداکرد.

دکتر حمید رضا بهرامی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد درمراسم یهره برداری این بنای اهدایی، این خدمت ارزنده را باقیات الصالحات دانست و با تشکر از اقدام ارزنده این نیک اندیش کاشمری از مشارکت و زحمات همه خیران سلامت در حوزه بهداشت و قدردانی کرد.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر نیز در این مراسم گفت: با توجه به قدمت زیاد وفرسوده بودن ساختمان قبلی این پایگاه و با توجه نیاز مبرم به تغییر محل بنا و اعلام آمادگی این خیر نیک اندیش، این بنا خریداری و با اهدا به حوزه سلامت کاشمر بلافاصله وسایل و تجهیزات پایگاه به محل جدید انتقال یافت.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!