دو پایگاه ورزش روستایی در کاشمر افتتاح شد

دو پایگاه ورزش روستایی در روستاهای ی قوژد و فرح آباد بخش مرکزی دهستان بالا ولایت کاشمر روز یکشنبه طی مراسمی با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
دو پایگاه ورزش روستایی در کاشمر افتتاح شد
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر در این مراسم هدف از فعالیت خانه های ورزش روستایی را ایجاد نشاط اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان اعلام و بیان کرد: راه اندازی خانه های ورزش روستایی از سیاستهای دولت تدبیر و امید در راستای شادابی و نشاط اجتماعی است.
محمد شایگان افزود: یکسری لوازم از جمله میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت و میز شطرنج در اختیار خانه های ورزش گذاشته می شود.
وی یکی از اولویتهای مهم را تکمیل سالنهای نیمه تمام ورزشی در روستاهای فرگ، ایور، قوژد و فرح آباد ذکر و بیان کرد: سه سالن ورزشی نیمه تمام در بخش مرکزی و یک سالن در بخش کوهسرخ وجود دارد. سالن ورزشی روستای قوژد با ۳۰ درصد به پنج میلیارد ریال، سالن ورزشی روستای فرح آباد به سه میلیارد ریال، روستاهای ایور و فرگ نیز به شش میلیارد ریال اعتباراتی نیاز دارند.
پامسال پیش از این دو خانه ورزش در روستاهای دهمیان و فروتقه شهرستان کاشمر نیز افتتاح شده بود.
مرکز شهرستان ۱۹۵ هزار نفری کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. این شهرستان مرکب از دو بخش مرکزی و کوهسرخ دارای ۶۳ روستای است. ۶۱ هزار نفر از جمعیت کاشمر ساکن روستاها هستند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!