رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر معرفی شد

با حضور مدیریت پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر معرفی شد.

صبح امروز سرپرست فرمانداری کاشمر در دیدار با مدیریت پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ایجاد اشتغال را از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: توانمندسازی بنگاه‎های اقتصادی، نظارت و حمایت از ایجاد فرصت‌های شغلی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان در راستای اجرایی شدن حمایت از کالای ایرانی باید مورد توجه ویژه مدیریت جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشمر باشد.

مرادعلی احمدزاده با اشاره به جایگاه کارگران در تحقق شعار سال افزود: حفاظت و صیانت از حقوق کارگران به عنوان سرمایه انسانی که نقش کلیدی در بالابردن بهره‌وری و تولید در کشور دارند از دیگر اموری است که امیدواریم با ایجاد فضای تعاملی بین کارگران و کارفرما محقق گردد.
وی با اعلام اینکه در سال گذشته اعتبارات مشاغل خانگی بصورت صددرصدی جذب و همچنین از اعتبارات مازاد استان مبلغ دیگری به شهرستان اختصاص داده شد، بر لزوم پیگیری پرداخت و جذب اعتبارات اشتغال شهرستان و بویژه مشاغل خانگی تاکید کرد.

در ادامه مدیریت پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن معرفی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر توسعه و توانمندسازی، نظارت بر تشکل‌های تعاونی به منظور افزایش سهم تعاون در اقتصاد شهرستان، تلاش در جهت توسعه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی را از مهمترین ماموریت‌های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی دانست.
محمدرضا ولیان همچنین توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی برنامه ریزی و نظارت برگسترش فرهنگ کار، کارآفرینی و تعاون را از دیگر مهمترین ماموریت‌های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد و افزود: باید این ماموریت‌ها با ایجاد هماهنگی و تعامل مثبت و سازنده با مدیران ارشد شهرستان و سایر دستگاه‌های اجرایی محقق گردد.
در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های فرشته بیجندی طی حکمی از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اباذر میری تربقان به‌عنوان سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر معرفی گردید.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!