شهرداری‌ها باید به‌سمت فعالیت‌های عام‌المنفعه و با درآمد بروند

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت توانمندسازی دستگاه‌های خود را دارد و شهرداری‌ها هم باید به‌سمت کارهای عام‌المنفعه و با درآمد بروند.

بهروز بنیادی، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسکن، اظهار کرد: مدیریت هزینه ساده‌ترین کار برای یک مسئول است که اگر اینگونه باشد، هرکس هم که در آن پست قرار گیرد می‌تواند، کار را پیش ببرد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اغلب ادارات ما متاسفانه تنها مدیریت هزینه دارند و خلاقیت را در محیط کاری خود پیاده نکرده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اعتبارات مربوط به شهرداری توسط وزارت کشور قطع شده و علت آن چیست؟ اظهار داشت: همانگونه که گفتم، مسئولان باید در محیط کاری خود ایده و برنامه‌ریزی داشته و دارای خلاقیت باشند.

وی افزود: یکی از عللی که نمایندگان هدف‌گذاری داشتند، رفتن شهرداری‌ها به‌سوی درآمدزایی و ایجاد طرح‌هایی است که می‌تواند موجب رونق و ابادانی شهر و برای این مجموعه درآمدزایی داشته باشد.

وی گفت: دولت تا کی می‌تواند تنها پول بدهد و دستگاه اداری بدون توجه به برنامه و آینده‌نگری هزینه کند؟

بنیادی اظهار داشت: دولت توانمندسازی دستگاه‌های خود را دارد و شهرداری‌ها هم باید به‌سوی کارهای عام‌المنفعه و با درآمد پیش بروند.

وی تزریق پول به ادارات خدماتی را موجب خارج شدن خلاقیت افراد دانست و افزود: هیچ راهی جرء توانمندنمودن شهرداری‌ها توسط شورا و شهردار با کمک و مشارکت مردم نداریم و باید در این مسیر حرکت کنیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!