مسابقه کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در کانون شهدای ممرآباد کاشمر برگزار می شود

مدیرکانون فرهنگی هنری شهدای ممرآّباد کاشمر از برگزاری مسابقه کتابخوانی« سلام بر ابراهیم» در کانون فرهنگی هنری شهدای ممرآباد کاشمر خبر داد.

رضا طاهری مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای ممرآباد کاشمر به خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت:با حمایت های دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و به همت کانون فرهنگی شهدای روستای ممرآباد و مشارکت کانون بسیج ورزشکاران کاشمر مسابقه سراسری کتابخوانی «سلام برابراهیم» با محوریت جلد یک کتاب سلام بر ابراهیم برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقه به دو روش حضوری و آزمون آنلاین برگزارخواهد شد، اظهارداشت:علاقمندان جهت ثبت نام شرکت در مسابقه حضوری باشماره تلفن ۰۹۱۰۵۷۶۵۴۲۸ (رضا طاهری ممرآبادی) تماس حاصل نمایند و جهت شرکت در آزمون آنلاین هم به سایت دبیرخانه نظارت بر کانونهای مساجد استان خراسان رضوی به نشانی www.mehrab۸.com مراجعه نمایند.

طاهری ادامه داد: زمان برگزاری مسابقه حضوری ۲۲ خرداد و مسابقه آنلاین هم از ۱۰ تا ۳۱ خرداد ماه سال جاری می باشد و به برگزیدگان هم جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!