برگزاری طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه شهرستان کاشمر

مسئول فرهنگی قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر از برگزاری طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمد رضا علی نیا گفت: هدف از اجرای طرح نشاط معنوی پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان و آشنا ساختن آن‌ها با محیط‌های دینی و مذهبی است.

وی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در ۸ مسجد کاشمر با محوریت آستان امامزاده سید حمزه (ع) و امامزاده سیدمرتضی (ع) و سیدمحمد (ع) اجرا می‌شود، افزود: نحوه اطلاع رسانی و ثبت نام این طرح از طریق نصب بنر در میادین اصلی شهر، بقاع متبرکه امامزادگان و مساجد سطح شهرستان بود.

مسئول فرهنگی قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه کاشمربا اشاره به اینکه استقبال دانش اموزان در این طرح بسیار چشمگیر است تصریح کرد: این کلاس‌ها ویژه دختران و پسران ۷ تا ۱۸ سال در رشته‌های آموزش و روخوانی قرآن، احکام و کلاس‌های هنری و ورزشی انجام خواهد شد.

علی نیا گفت: در طرح نشاط معنوی کاشمر ۶ مبلغ بومی و اعزامی از استان مشغول به تدریس خواهند شد و کلاس‌ها همزمان با سراسر کشور از ۱۷ تیر ماه آغاز شده است و تا ۳۱ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!