تصویب ۹۹ میلیارد تومان برای دوبانده کردن محور کاشمر ـ انابد

نماینده مردم خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: در مصوبه سفر اخیر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی در بخش حمل نقل جاده‌ای، جاده کاشمر به انابد به عنوان اولویت دوم مطرح شد و مبلغ ۹۹ میلیارد تومان مصوب شد.

بهروز بنیادی در گفتوگو با خبرنگار فارس در خلیل‌آباد گفت: در مصوبه سفر اخیر رئیس‌جمهور به خراسان رضوی حدود هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان رضوی تصویب شد، که در بخش حمل نقل جاده‌ای، جاده کاشمر به انابد به عنوان اولویت دوم مطرح شد و مبلغ ۹۹ میلیارد تومان مصوب شد که در یک بازده زمانی ۳ ساله دو بانده کردن این محور تکمیل می‌شود.

نماینده مردم خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایط کنونی اقتصادی کشور نگران هستیم بعضی از مصوبات جابه‌جا و یا تخصیص کمتری داشته باشد.

وی همچنین از ایجاد پژوهشگاه انگور و پسته در خلیل‌آباد خبر داد و افزود: سایت اداری خلیل‌آباد را به عنوان پژوهشگاه انگور و پسته پیشنهاد دادیم و آموزش عالی کاشمر نیز طرح این مهم را نوشته و فرماندار خلیل‌آباد هم موافقت کرده است و موافقت اولیه استان را هم گرفتیم و اگر این پژوهشگاه عملیاتی شود بسیار برای منطقه مثبت است.

بنیادی از آمدن ۳ خصص به بیمارستان خاتم‌الانبیاء خلیل‌آباد خبر و گفت: در آبان ماه سال جاری طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفته ۳ تخصص، زنان، داخلی و اطفال و یا چشم برای بیمارستان خلیل‌آباد برنامه‌ریزی شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!