سارق منازل مسکونی کاشمر دستگیر شد

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: سارق حرفه‌ای با کشف هشت فقره سرقت از منازل مسکونی در این شهرستان دستگیر شد.
سارق منازل مسکونی کاشمردستگیر شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ ابوالقاسم باقری فرمانده انتظامی کاشمر افزود: در پی چند فقره سرقت از خانه‌های مسکونی در مناطق مختلف شهر کاشمر، مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات خود را‌ آغاز کردند.

وی گفت: بررسی‌های کاراگاهان پلیس آگاهی کاشمر نشان داد که عامل سرقت در ساعات مختلف شبانه روز و بدون توجه به تردد مردم در این ساعات اقدام به سرقت از منازل مسکونی می‌کرده است.

فرمانده انتظامی کاشمر افزود: تحقیقات میدانی گسترده پلیس آغاز شد و در مدت زمان کوتاهی کارآگاهان پلیس آگاهی از طریق تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته در یکی از محل‌های سرقت، توانستند متهم را چهره‌زنی و مورد شناسایی قرار دهند.

باقری گفت: متهم پرونده که اعتیاد شدید به مواد افیونی دارد در ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرمی بود اما در مواجهه با مستندات دیجیتالی پلیس، لب به اعتراف گشود و به هشت فقره سرقت از خانه‌های مسکونی در محدوده خیابان‌های ۱۷ شهریور، رازی، امام موسی صدر و شهید فیاض بخش اعتراف کرد.

وی افزود: این متهم ۳۹ ساله پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!