گسترش پدیده حاشیه نشینی در کاشمر

رضاطلبی:نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه پدیده حاشیه نشینی در شهر کاشمر روز به روز در حال گسترش می باشد.

بهروز بنیادی در گفتگو با قدس آنلاین افزود: اگر مردم را در روستاها حفظ کنیم به حاشیه شهرهایی همچون کاشمر و مشهد نخواهند رفت از این رو بهتر است بودجه ای را که صرف پدیده حاشیه نشینی می شود صرف ماندگاری مردم در روستاها و شهرهای کوچک گردد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه معیشت مردم باید در اولویت قرار بگیرد، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ مادر در روستای موشک بخش کوهسرخ از کم خونی در حال از بین رفتن هستند و امنیت غذایی ندارند که باید برای انها چاره ای اندیشیده شود.

بنیادی افزود: توسعه منطقه نقطه اشتراک همه مردم منطقه است و هر فردی با هر تفکری باید برای سازندگی منطقه در یک صف منسجم حرکت کند چرا که ایجاد هر شغل و بنگاه اقتصادی می تواند یک آسیب اجتماعی درمنطقه را از بین ببرد.

وی با تاکید بر تقویت آگاهی اقشارمختلف مردم از رویدادهای کشور و تلاش برای حفظ آرامش در جامعه، بیان داشت: لازم است مسئولان و کارمندان در دستگاه های اجرایی منطقه با درایت و صبوری به مسائل مردم رسیدگی و به آنها پاسخگو باشند زیرا مطالبه‌گری حق مردم و پاسخگویی وظیفه مسئولان نظام است و همه ما در برابر مردم مسئول هستیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!