اختصاص ۱۵میلیارد ریال بودجه برای تکمیل یک مرکز درمان بستر بخش کوهسرخ

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد گفت: با پیگیری های انجام شده مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای تکمیل مرکز درمان بستربخش کوهسرخ از سوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اختصاص پیدا کرد.

بهروز بنیادی در ادامه به قدس آنلاین گفت: بر این اساس و با انجام امور مقدماتی، ادامه عملیات اجرایی این پروژه توسط پیمانکار از این هفته انجام می گیرد.
وی با اشاره به این‌ که ایجاد یک مرکز درمانی برای منطقه محروم کوهسرخ به دلیل نامناسب بودن مراکز بهداشتی و درمانی و عدم دسترسی آسان مردم به پزشکان یکی از درخواست‌ها و مطالبات مردم این منطقه بود، یادآور شد: خوشبختانه با فعالیت‌هایی که به‌عنوان نماینده و در راستای تسریع در امور انجام شد پایگاه اورژانس جاده‌ای در دهستان تکاب راه اندازی شد و همچنین عملیات اجرایی ساخت مرکز جدید بهداشتی و درمانی شهر ریوش صورت گرفت که با اختصاص اعتبار جدید به آن امیدواریم تسریع درروند اجرای عملیات این مرکز صورت بگیرد وبا بهره‌برداری از آن در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره مند شدن مردم این منطقه از امکانات بهداشتی و تحقق عدالت در زمینه سلامت استان باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!