دستگیری ۲۲ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در کاشمر

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در این شهرستان و دستگیری ۲۲ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از ۶ کیلو مواد مخدر از آن‌ها خبر داد.
دستگیری ۲۲ معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در کاشمربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛سرهنگ ابوالقاسم باقری فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت: در اجرای مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت شناسایی و دستگیری عاملان تهیه و توزیع مواد افیونی نقاط از قبل شناسایی شده به طور ضربتی پاکسازی شد.

وی گفت: تیم‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر در اجرای این عملیات ضربتی ۲۲ عامل اصلی توزیع مواد افیونی که یکی از آنان زنی جوان بود را شناسایی و دستگیر و شش کیلو و ۴۷۳ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر تصریح کرد: با اجرای این طرح تعداد زیادی آلات و ادوات استعمال مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ۲۵ دستگاه گوشی تلفن همراه، دو دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف یک واحد مسکونی نیز به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان پلمپ شد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده قضایی تحویل مقامات قضایی شدند و این طرح صورت مستمر در سایر نیز در سایر نقاط آلوده شهرستان به اجرا گذاشته خواهد شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!