کاشمر یکی از قطب‌های فرهنگی منطقه‌ای خراسان رضوی است

فرماندار کاشمر گفت: کاشمر با داشتن ۵ مرکز دانشگاهی و ۶ حوزه‌ی علمیه‌ یکی از قطب‌های فرهنگی منطقه‌ای خراسان رضوی شناخته شده است.
کاشمر یکی از قطب‌های فرهنگی منطقه‌ای خراسان رضویبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ محمدعلی نبی پور فرماندار کاشمر در نشست وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان شهرستان کاشمر گفت: کاشمر یکی از مناطق نخبه پرور است که گواه این مطلب دانش آموزانی است که در سطح جهانی و کشوری درخشیدند.

وی افزود :کمبود منابع انسانی چالش درحال حاضرآموزش و پرورش کاشمر است و امسال در بحث کلاس دوازدهم و هدایت تحصیلی با مشکلاتی مواجه هستیم ؛ اگر از افرادی که تجربه دارند استفاده کنیم قسمتی از مشکلات حل خواهد شد.

نبی پور ادامه داد: خشکسالی و اقلیم خشک باعث جابجایی جمعیت شده و ما در برخی از روستا‌ها با تخلیه فضای آموزشی و نیز در مواقعی دچار تراکم در این فضا‌ها هستیم.

فرماندار کاشمر گفت: نوسازی و تجهیزات آموزشی نکته‌ای که است که باید دراین منطقه در نظر گرفته شود وامیدواریم مشکلات آموزش و پرورش کاشمر به حداقل برسد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!