کشف میلیاردی لاستیک های احتکار شده در شهرستان کاشمر

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف ۵۸۷ حلقه لاستیک احتکار شده به ارزش ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در شهرستان کاشمر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، ابراهیم قربان زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری تعداد زیادی لاستیک در یک منزل روستایی در سطح شهرستان کاشمر مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی به همراه کارشناسان اداره صنعت و معدن و تجارت با هماهنگی مراجع قضایی به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از این منزل روستایی تعداد ۵۸۷ لاستیک احتکار شده به ارزش ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط و دو نفر نیز در همین رابطه دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با تشکر از همکاری خوب مردم در این خصوص از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه احتکار کالا موارد را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!