آغاز بهره برداری از ۱۶ طرح در کاشمر

بهره برداری از ۱۶ طرح آب و برق با بیش از ۳۹ میلیارد ریال در کاشمر همزمان با هفته دولت آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رییس اداره برق کاشمر گفت: ۱۲ طرح در حوزه برق با بیش از ۷ میلیاردوآغاز بهره برداری از ۱۶ طرح در کاشمر ۸۰۰ میلیون ریال هزینه از طرحهایی است که به مناسبت هفته دولت بهره برداری از آن آغاز شده است.

رضایی افزود: نصب پست برق ،احداث تقویت پست ها، احداث شبکه های فشار متوسط و ضعیف و نیز نصب قطع کننده با قابلیت کنترل از راه دور از این طرحهاست .

وی احداث ۵کیلومتر شبکه فشار متوسط برای پایداری برق و انتقال بار به روستاهای جنوب کاشمر را از مهمترین این طرحها اعلام کرد.

رییس امور آب و فاضلاب شهری کاشمر هم از بهره برداری از ۴ طرح آب و فاضلاب شهری کاشمر با ۳۲ میلیارد و ۲۱۰۰ میلیون ریال هزینه خبرداد.

عباسی بابیان اینکه برای بهره برداری از این طرحها از اعتبارات استانی هزینه شده است افزود: حصارکشی و محوطه سازی دو حلقه چاه، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته اماکن و تاسیسات و جابجایی و تجهیز ۲حلقه چاه از این طرحهای بهره برداری شده در حوزه آب در کاشمر است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!