افتتاح دفتر خبری و ایستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر

دفتر خبری کاشمر امروز با حضور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره بر داری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،این ساختمان در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و با بیش از ۱۵۰ میلیون تومانافتتاح دفتر خبری و ایبستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر هزینه به بهره برداری رسیده است.

دفتر خبری کاشمر مجهز به بخشهای تدوین , استودیو رادیو, اتاق جلسات و تحریریه خبر است.

مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی در آیین افتتاح این دفتر گفت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب که مانند نگین انگشتری است وظیفه همگانی ماست .

محسن نصرپور افزود: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستاورد های مهمی در زمینه های علمی، هنری، ورزشی،پزشکی وبخشهای مختلف بدست آورده ایم که دشمنان با جنگ رسانه ای سعی در تخریب نظام و دستاوردهای آن دارند .

وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این دفترخبری در کاشمر از این پس شاهد رشد و ارتقاء کیفی تولیدات رادیویی و تلویزیونی ، ارائه و تبیین سیاست ها و اهداف سازمانی و ستادی و از طرفی شناخت توانمندی ها و ظرفیت ها این منطقه در بخش های مختلف باشیم.

نصرپور بااشاره به پتانسیل های فراوان کاشمر افزود: آمادگی داریم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مستند ۲۵ دقیقه ای از دستاورد های پس از انقلاب در شهرستان کاشمر ساخته و از شبکه استانی پخش شود.

محسن نصرپور افزود: نشان دادن کارآمدی نظام از مهمترین وظایف صدا و سیما است لذا به هیچ عنوان نگاه درآمدی نسبت به این مقوله نداریم.

وی تاکید کرد: در حالی که ۴۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان با هدف تخریب بنیانهای دینی و اجتماعی ایجاد شده اند توجه به رسانه های ملی و داخلی برای قدرتمند شدن و مقابله با این هجمه دشمنان بسیار مهم است .

نصرپور گفت: امروز همچنین ایستگاه دیجیتال در روستاهای ایور, نامق, چلپو و اکبرآباد با بیش از ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه در شهرستان کاشمر به بهره بر داری رسید.

وی گفت:باافتتاح این ایستگاه امکان استفاده از سیستم دیجیتال برای بیش از ۹۷ درصد مردم شهرستان کاشمر مهیا شده است و فقط ۳ روستا باقی می ماندکه ان شالله بزودی شاهد جشن ۱۰۰ درصدی این امر مهم با همکاری مسئولان شهرستانی خواهیم بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!