تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر کاشمر

مراسم تجلیل از ۶۰ دانش آموز ممتاز شاهد و ایثارگر بنیاد کاشمر برگزار شد.
تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر کاشمر

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، همایش تجلیل از دانش‌آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر بنیاد کاشمر یکشنبه ۱۱ شهریور در تالار فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: تحصیل و کسب مدارج عالی و پس از آن موفقیت در زمینه‌های شغلی از جمله زمینه‌های کاری جزو مهمترین وظایف فرزندان شاهد و ایثارگر است و آنان باید بدانند که در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیرند.
سیدمجید حسینی ادامه داد: با داشتن آگاهی و تحصیلات و همچنین داشتن تخصص در زمینه‌های مختلف می‌توان به مقابله با دشمنان ایران اسلامی پرداخت و اجازه هیچ گونه دست درازی به هیچ کسی را نداد.
در این مراسم وکیلی نیا رئیس بنیاد کاشمر و رئوفی معاون فرهنگی آموزش و پرورش کاشمر نیز حضور داشتند.
در این همایش که با هدف تشویق دانش آموزان و تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر و به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر برگزار شد، اجرای کلیپ، دکلمه و تجلیل از ممتازین دانش آموزی شاهد و ایثارگر از ویژه برنامه های این مراسم بود.
گفتنی است شهرستان کاشمر هفت مدرسه شاهد دارد که ۱۶۱ دانش آموز شاهد و ایثارگر در حال تحصیل در این مدارس می‌باشند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!