۲۰۰ هزار کاشمری از مزایای طرحهای هفته دولت بهره مند شدند

فرماندار کاشمر گفت: با اجرای ۹۳ طرح عمرانی با هزینه ۲۹ میلیارد ریال در این شهرستان و بهره برداری آنها طی هفته دولت ۲۰۰ هزار شهروند کاشمری از مزایای این طرحها بهره مند شده اند.

[۲۰۰ هزار کاشمری از مزایای طرحهای هفته دولت بهره مند شدند]

محمدعلی نبی پور روز جمعه در جمع مردم کاشمر در مسجدجامع این شهر افزود: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به شهرهای کم جمعیت به خصوص روستاهای محروم دارد بطوری که از پروژه های امسال در کاشمر ۵۵ پروژه قابل افتتاح با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مربوط به نقاط روستایی است.
وی گازرسانی به ۲۳ روستای بخش کوهسرخ را یکی از مهمترین پروژه های عنوان و بیان کرد: تاکنون پنج روستای محروم این بخش از مزایای شبکه گاز برخوردار شده اند.
فرماندار کاشمر در ادامه به مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری برای این شهرستان اشاره و بیان کرد: دستاوردهای این سفر برای کاشمر تکمیل باند دوم جاده شادمهر – کاشمر، تخصیص ۲۰ میلیارد ریال به ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاشمر، ۱۰۳ میلیارد ریال به طرحهای جهاد کشاورزی، اجرای طرحهای اضطراری برای جلوگیری از تنش آبی و تکمیل مجتمعهای آبرسانی روستایی بوده اند.
مرکز شهرستان ۲۰۰ هزار نفری کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. این شهرستان مرکب از دو بخش مرکزی و کوهسرخ دارای ۶۳ روستای است. ۶۱ هزار نفر از جمعیت کاشمر ساکن روستاهای این شهرستان هستند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!