اجرای نخستین کارگاه آموزشی سلامت بانوان در کاشمر

مسئول امور بانوان آموزش و پرورش کاشمر گفت: نخستین کارگاه آموزشی سلامت بانوان با هدف ارتقاء سطح سلامت جسمی کارکنان در سالن شهید شهابیان این شهرستان برگزارشد.
اجرای نخستین کارگاه آموزشی سلامت بانوان در کاشمربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ عرب مسئول امور بانوان آموزش و پرورش کاشمر گفت: ارتقا و توجه به سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه در ابعاد مختلف جسمی، روحی و روانی اهمیت ویژه‌ای دارد .

وی افزود: نقش و جایگاه زنان به عنوان پایه‌های اصلی خانواده و محور اساسی سلامت، رشد، پویایی و اعتلای جامعه غیر قابل انکار است .

عرب اظهار داشت: از آنجا که زنان در دوره‌های مختلف زندگی در نقش‌های مختلفی از جمله همسر، مادر ایفای نقش می‌کنند بنابراین توجه به سلامت آن‌ها حائز اهمیت است.

مسئول امور بانوان در آموزش و پرورش گفت:در این کارگاه آموزشی مباحثی از جمله دوره‌های مختلف زندگی و سرطان پستان و فواید ورزش و تغذیه مناسب در سنین مختلف مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!