برنامه‌های دهه وقف کاشمر تشریح شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: برنامه‌های متنوعی همزمان با دهه وقف در این شهرستان برگزار می‌شود.
برنامه‌های دهه وقف کاشمر تشریح شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ حجت الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: همزمان با دهه وقف، نشست علمی و صنفی وقف با حوزه علمیه و طلاب، کسبه و بازاریان، خبرنگاران، شورا‌ها و دهیاران و موسسات خیریه این شهرستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های دهه وقف در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه (ع)، برگزاری همایش بزرگ یاوران وقف با محوریت تجلیل از واقفان جدید، سه نفر از متولیان برتر و سه نفر از اعضای شورا و دهیار برتر شهرستان خواهد بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: برگزاری همایش یاوران وقف علم و فناوری و دعوت از ۲۰۰ استاد دانشگاه، برپائی ایستگاه «همه واقف باشیم» در بقاع متبرکه امامزاده سید حمزه (ع)، امامزاده سید محمد (ع) و امامزاده سید مرتضی (ع) و برگزاری نماز جمعه از برنامه‌های پیش بینی شده در دهه وقف است.

حجت الاسلام نیساری افزود:تهیه لیست واقفان از آبان ۹۶ تا پایان مهر ماه ۹۷، چاپ و نصب بنر در میادین شهر و معرفی وقف‌های جدید به عموم مردم از دیگر برنامه‌های دهه وقف در این شهرستان می‌باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!