تمرین پدافند غیر عامل ویژه دانش آموزان کاشمر

تمرین پدافند غیر عامل ویژه جمعی از دانش آموزان کاشمر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکزخراسان رضوی، رییس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی نیروی انتظامی کاشمر گفت: اینتمرین پدافند غیر عامل ویژه دانش آموزان کاشمر دانش آموزان با شرکت در کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل، با دفاع در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی آشنا می شوند.

سرهنگ دوم مهدی قاسمی افزود: پدافند غیر عامل از مهمترین ضروریاتی است که دانش آموزان باید در مدرسه آموزش ببینند تا در برابر حوادث غیر مترقبه آماده باشند.

وی گفت: پدافند غیرعامل از مؤثرترین و بهترین روش‌های دفاع، مقابل تهدیدات دشمن است و فرهنگ ‌سازی و آموزش عمومی در به کارگیری اصول و ضوابط این امر می‌تواند باعث کاهش آسیب‌پذیری در این زمینه شود.

رییس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی نیروی انتظامی کاشمر گفت: توزیع بروشور های آموزشی در حوزه پدافند غیر عامل و نصب بنر و دیوار نوشته های بیانات رهبر معظم انقلاب از برنامه های اجرای طرح پدافند غیرعامل در مدارس کاشمر است.

سرهنگ دوم مهدی قاسمی افزود: این طرح با هدف آمادگی دانش آموزان برای حضور فعال و موثر و نقش آفرینی در جامعه در همه مدارس کاشمر و به صورت نمادین دبیرستان دخترانه الزهرا (س)برگزار شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!