دستگیری سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر گفت:سارق حرفه‌ای موتورسیکلت با ۱۳ فقره سرقت در کاشمر دستگیر شد.
دستگیری سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در کاشمربه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ ابوالقاسم باقری گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت موتورسیکلت در خیابان قائم، تیمی از مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ پس از انجام تحقیقات گسترده میدانی، با کمک تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته، سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، او را دستگیر و به کلانتری ۱۱ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی کاشمر ادامه داد: متهم که دارای سابقه سرقت موتورسیکلت می‌باشد، در ابتدا منکر سرقت انجام شده بود ولی در مواجهه با مستندات دیجیتالی پلیس، به ۱۳ فقره سرقت موتورسیکلت از خیابان قائم این شهرستان اعتراف کرد.

باقری با اشاره به اینکه غفلت و سهل انگاری مالباختگان یکی از دلایل اصلی وقوع سرقت می‌باشد، تصریح کرد: متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی، به منظور سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!