182 دانش‌آموز برتر کاشمری تقدیر و تجلیل شدند

همایش شوق رویش با هدف تقدیر و تجلیل از 182 دانش‌آموز برتر کاشمری در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، همایش شوق رویش با هدف تقدیر و تجلیل از 182 دانش‌آموز برتر کاشمری در این شهرستان برگزار شد.

دبیر این همایش و معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش کاشمر در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دانش‌آموزان و مجموعه همکاران آموزش و پرورش در بخش‌های مختلف و دستیابی به رتبه‌های برتر علمی، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط علمی دانش‌آموزان در کاشمر هرسال رو به بهبود و ارتقا بوده، به‌طوری‌که 60 دانش‌آموز دارای معدل بالای 19 در سال گذشته به 100 دانش‌آموز رسیده است.

عزت‌الله طاهریان با تأکید بر اینکه همایش شوق رویش با همراهی و همکاری بخش‌های مختلف اداری، نهادهای آموزشی بخش غیردولتی و حمایت‌های مسئولان ادارات و نهادهای سطح شهرستان به‌منظور تقدیر و تجلیل از 182 دانش‌آموز برتر در این شهرستان برگزار می‌شود، ادامه داد: در سایه همت دانش‌آموزان، تلاش و دلسوزی خانواده‌ها و مجموعه آموزش و پرورش به توفیقات خوب علمی دست‌یافته‌ایم.

وی بابیان اینکه امروز از 116 دانش‌آموز معدل برتر تجلیل می‌شود، خاطرنشان کرد: در کنکور سراسری امسال شاهد رشد کسب رتبه‌های زیر 2 هزار توسط دانش‌آموزان کاشمری بودیم، به‌طوری‌که 40 رتبه کمتر از 2 هزار سال گذشته به 72 نفر در امسال رسیده است.

معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش کاشمر با اشاره به اینکه تقدیر از دانش‌آموزان دارای رتبه کمتر از یک هزار و دانش‌آموزانی که در رشته پزشکی قبول شدند از دیگر برنامه‌های این همایش است، متذکر شد: دانش‌آموزان کاشمری همواره در حوزه جشنواره‌ها حضوری فعال دارند، به‌طوری‌که 5 دانش‌آموز کاشمری موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی شدند.

طاهریان با اشاره به درخشش 12 دانش‌آموز کاشمری در فراخوان‌های مختلف علمی، تأکید کرد: دانش‌آموز کاشمری سال گذشته پس از موفقیت و کسب رتبه اول در مرحله استانی با درخشش در مرحله کشوری جزو 10 نفر برتر المپیاد فیزیک قرار گرفت، همچنین، با دریافت مدال به عضویت تیم المپیاد کشور درآمد و امیدوارم در سال آینده بتواند در رقابت‌های جهانی حائز رتبه شود.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از 182 دانش‌آموز دختر و پسر برتر با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!