اجرای طرح زائر مدرسه در امامزاده سیدمرتضی کاشمر

مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سیدمرتضی(ع) کاشمر گفت:طرح زائر مدرسه در امامزاده سیدمرتضی کاشمر از ابتدای سال تحصیلی ۹۷ به اجرا در آمده و تاکنون بیش از ۲ هزار دانش آموز در این طرح شرکت کرده اند.
اجرای طرح زائر مدرسه در امامزاده سیدمرتضی کاشمربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت الاسلام هاشمی مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سیدمرتضی (ع) کاشمر گفت: در طرح زائر مدرسه در امامزاده سیدمرتضی کاشمرتاکنون بیش از ۲ هزار دانش آموز دختر و پسر در مقطع تحصیلی مختلف شرکت کردند.

وی افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی شامل امامزاده شناسی، اخلاق، دستاورد‌های انقلاب، مسابقه پاورپونتی، احکام و مسابقات بومی و محلی با استقبال پرشور دانش آموزان اجرا می‌شود.

مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سیدمرتضی (ع) کاشمر هدف از اجرای این طرح را آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با امامزادگان واجب التعظیم این شهرستان دانست و گفت: این گونه بزرگداشت‌ها و ارادت‌ها همه در فطرت کمال جویی انسان ریشه دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!