اختصاص ۷۰ میلیارد ریال به جاده مرگ در سال آینده

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: در بودجه سال آینده برای دوبانده شدن جاده شادمهربه کاشمر ۷۰ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است.
بهروز بنیادی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: جاده شادمهر -کاشمر-بردسکن – انابد که جاده ای پرحادثه و پرتردد و معروف به جاده مرگ است و با گذشت ۱۲ سال از طرح دوبانده شدن ان به یک بحث کهنه تبدیل‌ شده بود تا سال قبل جزو اولویت های سازمان برنامه و بودجه جهت اختصاص بودجه نبود اما با تلاش های صورت گرفته و اخذ کمیسیون ماده ۲۳ ، علی رغم محدودیت‌ها و مشکلات منابع مالی فراوان در بودجه سال ۹۷ ، برای این پروژه سال گذشته ردیف بودجه ملی تعریف شد و در سفر ریاست جمهوری به استان خراسان رضوی نیز اولویت دوم اختصاص بودجه در نظر گرفته شد. از این رو براساس توافق بین سازمان برنامه و بودجه استانداری و امور اداری و مالی وزارت راه و شهرسازی ، ۹۹ میلیارد تومان به دوبانده شدن این جاده در یک بازه زمانی سه ساله باید اختصاص پیدا کند و طی سه سال آینده دو بانده شود.
وی با بیان اینکه مسئولان به مصوبات پروژه دو بانده شدن جاده شادمهر به کاشمر باید متعهد باشند و برنامه زمان بندی پروژه به صورت دقیق اجرایی شود، تصریح کرد: از آن جا که این پروژه دارای ردیف ملی است در ردیف بودجه سال اینده نیز مبلغ ۷۰میلیارد ریال برای آن در نظر گرفته شده است که این مبلغ برای ادامه این پروژه بسیار اندک می باشد و نیاز به اعتبار و منابع بیشتری جهت تکمیل این پروژه می باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!