افتتاح مرکز آموزشی خیرساز در کاشمر

یک مرکز آموزشی خیرساز طی مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مسئولین شهرستان کاشمر ، در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستانافتتاح مرکز آموزشی خیرساز در کاشمر کاشمر گفت: این مرکز به همت خیر نیک اندیش «مهندس علی سادات آل احمد» به متراژ ۳۰۰ متر مربع و به ارزش سه میلیارد ریال در مدت سه ماه ساخته شد.

دکتر محمدجواد یزدانی افزود: این مرکز دارای 2 کلاس آموزشی، یک اتاق مدیریت و یک سالن اجتماعات با ظرفیت ۱۲۰ نفر است.

وی گفت : این مجموعه با هدف برگزاری دوره های کارآموزی برای دانشجویان پرستاری مجتمع آموزش عالی سلامت و نیز کلاس های آموزشی جهت توانمندسازی پرسنل بهداشت و درمان شهرستان راه اندازی شد.

دکتر یزدانی با تقدیر از نگاه عمیق و دوراندیش مهندس سادات آل احمد در ساخت این مرکز، افزود :‌ در نشستی که با این خیر گرانقدر داشتیم، تاکید ایشان تنها بر ساخت مرکز آموزشی در حوزه سلامت بود که نشان از درایت و آینده نگری این خیر در توانمندسازی سرمایه انسانی حوزه سلامت دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!