دستگیری سارق با 58 فقره سرقت در کاشمر

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر از دستگيري سارق حرفه اي محتویات داخل خودرو با 58 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ” ابوالقاسم باقري” در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي اعلام يك فقره سرقت داخل خودرو در خيابان “قائم” اين شهرستان، ماموران دايره تجسس كلانتري 11 جانبازان شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان احتمالی را در دستور كار خود قرار دادند.

وي خاطر نشان کرد: مأموران دايره تجسس كلانتري 11 با بررسي های میدانی و با افزايش گشت زني های هدفمند در محدوده سرقت انجام شده، موفق شدند متهم را حين سرقت از يك سواري پرايد دستگير و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ باقري با اشاره به اینکه متهم 16 مورد سابقه كيفري را در پرونده خود دارد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویي هاي علمي پليس به 58 فقره سرقت از داخل خودروهاي پرايد در سطح شهرستان کاشمر اعتراف كرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران با هماهنگي مقام قضائي در بازرسي از مخفيگاه اين متهم موفق شدند، مقادير زيادي اموال سرقتي را كشف و پس شناسايي مال باختگان به آنها تحويل داده خواهد شد.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر با بیان اينكه اين متهم پس از انجام تحقيقات تكميلي تحويل مراجع قضائي شد، از شهروندان خواست با رعايت تدابير پيشگيرانه از سرقت مانند نصب سيستم دزدگير و استفاده از قفل و تجهيزات ضدسرقت در خودرو خود، سارقان را در انجام سرقت ناكام گذارند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!