مسمومیت 7 نفربر اثر مصرف مشروبات الکلی در کاشمر

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از مسمومیت 7 نفربر اثر مصرف مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد.

محمدجواد یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر گفت: از ساعت 12 ظهر روز گذشته تا ساعت 3 بامداد امروز 26 دی‌ماه، 7 نفر با علائم مشکوک به مسمومیت الکلی به بخش اورژانس بیمارستان‌های شهید مدرس و حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر مراجعه کردند.

وی بابیان اینکه افراد مراجعه‌کننده در مراکز درمانی کاشمر تحت اقدامات درمانی قرار گرفتند، افزود: وضعیت عمومی افراد مسموم شده که تاکنون تعداد آن‌ها به 7 نفر رسیده، وخیم و بدحال است به‌طوری‌که تعداد 5 نفربری ادامه درمان به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد اعزام شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به اینکه 2 نفر از این افراد به دلیل شرایط خاصی که داشتند در بخش مراقبت‌های ویژه آی. سی. یو تحت نظر هستند، خاطرنشان کرد: علت مسمومیت مشکوک است و باید با دقت بیشتری موردبررسی قرار گیرد.

یزدانی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی و مراجع قضایی در این رابطه در حال تحقیق و بررسی هستند، یادآور شد: تهوع، سردرد، شکم‌درد، تغییر حالت درونی جسم و حالات این‌چنین ازجمله نشانه‌های مسمومیت است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!