دستگیری یک متهم به جرم دستبرد به ۵ مغازه در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: یک متهم به جرم دستبرد به ۵ مغازه در این شهرستان دستگیر شد.
دستگیری یک متهم به جرم دستبرد به ۵ مغازه در کاشمربه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ ابوالقاسم باقری فرمانده انتظامی کاشمر با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش سرقت از یک مغازه و اعلام شکایت مالباخته مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: مأموران کلانتری ۱۱ جانبازان پس از انجام تحقیقات میدانی با توجه به سرنخ‌های موجود و تصاویر دوربین‌های مداربسته در محل سرقت، چهره فرضی متهم به سرقت را ترسیم و در اختیار گشت‌های انتظامی قرار دادند.

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: ماموران کلانتری ۱۱ روز گذشته موفق شدند متهم را در خیابان قائم شهر کاشمر دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی به کلانتری ۱۱ انتقال دهند.

سرهنگ باقری افزود: متهم که اعتیاد شدید به مواد افیونی داشته و خود نیز به حرفه فروشندگی مشغول است در ابتدا منکر ارتکاب سرقت بود، ولی پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس لب به بیان حقیقت گشود و به ۵ فقره سرقت مغازه در سطح شهر کاشمر اعتراف کرد.

وی با اشاره به تحویل متهم به مقام قضایی تصریح کرد: تحقیقات پرونده همچنان ادامه دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!