قول مساعد وزیر بهداشت برارتقاء خدمات حوزه سلامت منطقه ترشیز

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت و درمان قول مساعد بر تجهیز بیمارستان های منطقه ترشیز و ارتقاء امکانات و خدمات در حوزه سلامت ارائه کرد.

بهروز بنیادی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار داشت: در دیدار با دکتر نمکی وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در محل این وزارتخانه بر تجهیز بیمارستان های منطقه ترشیز و ارتقاء امکانات و خدمات در حوزه سلامت در این منطقه تاکید شد و وی نیز قول مساعد جهت همکاری و پیگیری ارائه کرد.
وی افزود: اختصاص دستگاه پرتابل رادیولوژی و سونوگرافی، تامین پزشک متخصص در بخش های ارتوپدی، بیهوشی، جراح عمومی و اطفال برای بیمارستان بردسکن از جمله مطالبات این جلسه بود. همچنین اختصاص چهار دستگاه آمبولانس به اورژانس شهری شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن، تخصیص یک دستگاه آمبولانس به پایگاه جاده ای دهستان درونه، ایجاد پایگاه اورژانس هوایی، احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بردسکن ،تکمیل و تجهیز اورژانس بیمارستان شهید مدرس کاشمر و حضرت ولی عصر بردسکن و اختصاص یک دستگاه فلوروسکوپی جهت تعبیه پیس میکر به شهرستان کاشمر در این جلسه مطرح شد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه همچنین بر تجهیز و تامین نیروی انسانی برای پایگاه جامع خونگیری و انتقال خون شهرستان کاشمر که با مشارکت ۲۰ میلیارد ریالی خیرین ساخته شده و مورد موافقت سازمان انتقال خون نیزقرار گرفته است تاکید گردید.
بنیادی ادامه داد: از جمله موارد دیگر مطرح شده در این جلسه جمعیت بالای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پوشش ۳۰ میلیون زائر در سال بود و افزایش بودجه سالانه و رفع مشکل سقف بیمه سلامت این دانشگاه عنوان شد که دکتر نمکی نیز بر همکاری و مساعدت در این زمینه تاکید ویژه داشتند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!