برگزاری مرحله نخست مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور

مرحله نخست مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور به میزبانی باشگاه پینت‌بال یاسر کاشمر برگزار شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مرحله نخست مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور

مسئول برگزاری مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر گفت: در این دوره از مسابقات ۱۲ تیم از استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، تهران، یزد، اصفهان، سمنان و خوزستان در ۳ دوره مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی با هم به رقابت پرداختند.

نیما زمردی با بیان این‌که تیم‌های شرکت‌کننده در مدت یک روز برگزاری این مسابقات با هم به رقابت پرداختند، یادآور شد: در پایان تیم کهکشان از خراسان رضوی با کسب بیشترین امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های آلفای تهران و آرافیک مشهد نیز به ترتیب حائز عناوین دوم و سوم شدند.

وی با بیان این‌که در پایان تیم‌های باشگاه یاسر کاشمر و شهرداری بیرجند به طور مشترک عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند، خاطرنشان کرد: مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور در ۴ مرحله برگزار می‌شود که در مرحله نخست این رقابت‌ها کاشمر میزبانی کرد و تا پایان سال نیز اصفهان، مازندران و تهران میزبان برپایی مرحله‌های دوم، سوم و چهارم این دوره از مسابقات خواهند بود.

مسئول برگزاری مسابقات پینت‌بال سناریویی قهرمانی کشور گفت: با پایان یافتن ۴ مرحله این مسابقات، مجموع امتیازات تیم‌ها در این مراحل تعیین‌کننده تیم قهرمان در سال جاری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.