۸۲ درصد مصوبات کارگروه سلامت و امنیت غذایی کاشمر اجرایی شد

هفته سلامت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی فروزان در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی کاشمر اظهار کرد: یکی از اقدامات مطلوب دولت تدبیر و امید، همزمان با آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها، اجرای بسته سلامت است.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام سلامت توسط رهبر معظم انقلاب، افزود: با اجرای این سیاست‌ها شاهد یکپارچه‌سازی نظام بیمه‌ای و فراگیری خدمات این حوزه در جامعه هستیم.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه نخستین جلسه مدیران درمان تامین اجتماعی استان به میزبانی این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: باید از این فرصت در راستای رفع مشکلات مردم در حوزه تامین اجتماعی استفاده کنیم.

فروزان بر لزوم تحت پوشش قرار گرفتن شبکه آب شرب روستایی برخی روستاهای بخش کوهسرخ توسط آبفای روستایی تاکید کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام تعطیلات و حضور زائران و مسافران در کاشمر از متولیان امامزاده سید مرتضی خواست تا در یک ماه آینده با همکاری شبکه بهداشت و درمان مسائل مربوط به آب آشامیدنی بهداشتی، نظافت و دفع فاضلاب این بقعه را پیگیری و رفع کنند تا شاهد ارائه خدماتی در خور شان به زائران باشیم.

فرماندار کاشمر همچنین از مرکز بهداشت و آبفای شهری خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به برگزاری جلسات کارشناسی برای برطرف کردن مشکل آب شهرریوش اقدام کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.