فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری راننده تانکر حمل شیر به عنوان سارق شیر خبر داد

خبرگزاری فارس: سرقت 3 تن شیر توسط راننده تانکر

ابوالقاسم باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: با اعلام یکی از مراکز جمع‌آوری شیر در سطح شهرستان مبنی بر مشکوک بودن پایین آمدن غلظت شیر و کیفیت شیر جمع‌آوری شده، پرونده به دایره اطلاعات کلانتری ۱۱ جانبازان کاشمر ارجاع تا موضوع بررسی شود.

وی با بیان این که مأموران دایره اطلاعات کلانتری پس از انجام تحقیقات اولیه به رانندگان تانکرهای حمل شیر به کارخانه مظنون شدند، یادآور شد: به دلیل حساسیت موضوع، مأموران به صورت نامحسوس طی چند روز متوالی تانکرهای حمل شیر را از مبدا تا مقصد تعقیب کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به این که در کنترل‌های نامحسوس یکی از رانندگان تانکرهای حمل شیر در یک محل خلوت اقدام به تخلیه شیر می‌کرد توسط مأموران دستگیر شد، خاطرنشان کرد: این راننده پس از بارگیری شیر از مرکز جمع‌آوری شیر در یکی از جاده‌های فرعی روستایی، مقداری از شیر داخل تانکر را تخلیه و آب جایگزین آن می‌کرده است؛ که این راننده با تیزبینی مأموران در زمان تخلیه ۳۰۰ کیلو شیر شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان این که متهم دستگیر شده پس از انتقال به کلانتری، در برابر مستندات قانونی و مستدل پلیس به جرم خود اعتراف کرده است، تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های خود به انجام ۱۰ مرحله سرقت شیر به میزان ۳ تن به همین روش اعتراف نموده است.

باقری گفت: پرونده این متهم پس از تکمیل شدن تحویل مراجع قضایی می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.