کرسی‌های تلاوت قرآن در کاشمر برگزار می‌شود

,کاشمر - پردیس - تلاوت,خبرگزاری ایکنا,خبرگزاری ایکنا

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: همزمان با ماه رمضان، کرسی‌های تلاوت قرآن ویژه بانوان در کاشمر برگزار می‌شود.

غلامرضا نیازی، مدیرعامل مؤسسه پردیس قرآن کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با بیان این خبر گفت: در راستای فرارسیدن ماه رمضان، کرسی‌های تلاوت قرآن کریم ویژه بانوان هر روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ صبح برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این کرسی‌های تلاوت با حضور قاریان ممتاز مؤسسه پردیس قرآن کاشمر برگزار می‌شود که در ابتدا یک جزء از قرآن کریم قرائت و در ادامه تفاسیر آیات قرآن توسط یکی از اساتید این مجموعه بیان خواهد شد.

نیازی درباره مدت زمان برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن، افزود: کرسی‌های تلاوت قرآن مؤسسه پردیس از ابتدای ماه رمضان آغاز شده است و تا پایان این ماه ادامه دارد، همچنین مسابقات قرآن همراه با اهدای جوایز در پایان هر یک از این کرسی‌ها برگزار می‌شود.

اجرای طرح‌های تربیت مربی قرآن در کاشمر

وی درباره برنامه‌های مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کاشمر مطرح کرد: طرح‌های تربیت مربی پیش دبستانی قرآن و تجوید، وقف و ابتداء با حضور ۱۹۰ قرآن‌آموز در مرکز تربیت مدرس در حال اجرا است و تا نیمه دوم تیرماه به پایان خواهد رسید.

نیازی با اشاره به برگزاری طرح‌های تربیت مربی قرآن، گفت: این دوره‌ از کلاس‌ها از ابتدای فصل بهار آغاز شده است که پس از برگزاری آزمون، برگزیدگان از سوی مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم

مشهد

وابسته به جامعه قاریان قرآن گواهینامه قبولی دریافت می‌کنند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.