فروش قرص «ترامادول» توسط انگشتر فروشان دوره‌گرد در کاشمر

فرمانده نیروی انتطامی کاشمر از فروش قرص‌های ترامادول توسط انگشتر فروشان دوره‌گرد در کاشمر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)– منطقه خراسان، سرهنگ ابوالقاسم باقری در جلسه علنی شورای شهر با انتقاد از حضور افراد انگشتر فروش در حاشیه خیابان قائم که گاهی اقدام به فروش قرص‌های ترامادول می‌کنند، افزود: تا زمانی که مکان خاصی برای آنها تعیین نشود نمی‌توان اعمال قانون کرد.

وی با توجه به شروع فصل تابستان و افزایش سد معبر در سطح شهر به خصوص امامزاده خصوص سید مرتضی گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد در ساعات استراحت پرسنل خود برای حل این معضل با اکیپ سد معبر شهرداری همکاری کند.

فرمانده نیروی انتطامی کاشمر در ادامه گفت: بطور متوسط روزانه در هر دو ساعت یک تصادف در سطح شهر کاشمر اتفاق می‌افتد.

باقری با بیان اینکه شهرستان کاشمر دارای بیش از ۵۰ هزار موتور سیکلت است، افزود: در مقایسه تصادفات سال ۹۲ به نسبت سال ۹۱ هفتاد درصد از تصادفات منجر به فوت در این شهر مربوط به راکبین موتور سیکلت بوده است.

وی با انتقاد اینکه برای استفاده صحیح و قانونی از موتورسیکلت فرهنگسازی و آموزش‌های لازم صورت نگرفته است، بیان کرد: علیرغم افزایش خودروها در سطح شهر ولی متاسفانه تغییری در تعریض خیابان‌ها مشاهده نمی‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر تصریح کرد: علاوه برخیابان امام خمینی که بیشترین ترافیک را به خود اختصاص داده در خیابان‌های دادگستری و بهبودی نیز به خاطر کم عرض بودن مشکلات ترافیکی بسیاری ایجاد شده است.

وی داشتن دوربین و مانیتورینگ در میدان مرکزی و چهارراه‌های سطح شهر را یکی از نیازهای کاشمر عنوان کرد و افزود: دوربین‌های چند منظوره در سطح شهرها علاوه بر کنترل متخلفین خودرو و موتورسیکت باعث حفظ امنیت شهر و جلوگیری از تخلفات دیگر می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر با تاکید براینکه مشکل ترافیکی خیابان بهبودی دیگر با اعمال قانونی حل نمی‌شود، گفت: امیدواریم با کمک شهرداری و شورای شهر و تصویب در شورای ترافیک، نصب کارت پارک در یک سمت و تابلو توقف ممنوع در سمت دیگر این خیابان اجرایی شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.