صرفه‌جویی ۱۶۶ میلیون تومانی در آموزش و پرورش کاشمر

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: با کاهش ساعت اضافه‌کاری دبیران متوسطه، ۱۶۶ میلیون تومان امسال در آموزش‌ و پرورش کاشمر صرفه‌جویی می‌شود.

خبرگزاری فارس: صرفه‌جویی 166 میلیون تومانی در آموزش و پرورش کاشمر
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، ایرج سعادتمند صبح امروز در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش کاشمر اظهار داشت: ۲ هزار و ۴۵۰ نفر از همکاران را با کمترین تنش و با آرامش در سه مقطع زمانی سازماندهی کلی کردیم.

وی با بیان این که در سال تحصیلی گذشته تنها در دوره دوم متوسطه شاهد پرداخت ۴۹۰ ساعت اضافه کار بودیم خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و سازماندهی نیروها این میزان اضافه کار به ۴۶ ساعت تقلیل یافت؛ به طوری که با کاهش ۴۴۴ ساعت اضافه کار، ۱۶۶ میلیون تومان صرفه‌جویی شد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با تاکید بر این که با توجه به کمبود نیرو در مقطع ابتدایی در روزهای نخستین آغاز سال تحصیلی با مشکلاتی روبه‌رو بودیم افزود: با توجه به این که در سال‌های گذشته به دلیل نپذیرفتن نیروی جدید به مجموعه با مشکل مواجهه بودیم، پیش‌بینی این کمبود را قبل از آغاز سال تحصیلی به اداره‌کل منعکس کردیم.

وی با بیان این که ۷۸ نیروی مورد نیاز مقطع ابتدایی را توسط دبیران علاقه‌مند مقطع متوسطه را تأمین و سازماندهی کردیم، گفت: در این راستا با انجام یک کار تخصصی معلمان متوسطه پس از گذراندن دوره‌های آموزشی مربوطه در مدارس ابتدایی سازماندهی شدند.

سعادتمند با اشاره به جذب نکردن نیروی جدید و نیز بازنشستگی و انتقالی ۳۰ نفر از همکاران مقطع متوسطه یادآور شد: خوشبختانه در حال حاضر با قاطعیت اعلام می‌کنیم که با تکمیل شدن کادر آموزشی در تمام مدارس ابتدایی، مشکلی در این زمینه نداریم.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930727000217#sthash.m39WuiAD.dpuf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.