راه‌اندازی درمانگاه تخصصی در کاشمر، پدیده زیرمیزی را از بین می‌برد


به گزارش ندای انقلاب از کاشمر، مهدی فروزان ظهر امروز در آیین واگذاری منزل مسکونی برای راه‌اندازی درمانگاه تخصصی فاطمهالزاهرا (س) در این شهرستان اظهار داشت: نبود درمانگاه تخصصی یک خلأ بزرگ در شهرستان بود که با اقدام خداپسندانه خیر نیک اندیش در حوزه سلامت برطرف شد.

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی از پزشکان می‌خواهند ره صد ساله را در یک شب طی کنند، افزود: متاسفانه امروز برخی از بیماران به دلیل پرداخت این وجوه مشکل‌دار دچار مشکل شدند که امیدواریم با راه‌اندازی این مرکز تخصصی شاهد حضور پزشکان متخصص به‌ویژه در بخش زنان و زایمان باشیم و نیازی هم به پرداخت هزینه‌های زیرمیزی هم نباشد.
فرماندار کاشمر با اشاره به اینکه دریافت زیرمیزی توسط پزشکان متخصص به یک اپیدمی تبدیل شده است، گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی درمانگاه تخصصی فاطمه الزهرا (س) در کاشمر شاهد از بین رفتن این پدیده در شهرستان خواهیم بود.
رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی کاشمر با ابراز خرسندی از عملکرد قابل تحسین مجمع خیرین سلامت کاشمر در مدت دو سال فعالیت در زمینه شناسایی و جذب خیرین برای کمک به بخش‌های مختلف سلامت خاطر نشان کرد: مردم ولایت‌مدار و خیراندیش کاشمر دوست دارند قول و وعده‌هایی که از سوی مسئولان داده می‌شود عملیاتی شود تا ارتباط دوسویه مردم با مسئولان همیشه برقرار باشد.

وی با اشاره به سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی در اسفندماه سال گذشته به این شهرستان تصریح کرد: در این سفر در زمینه اختصاص ست کامل جراحی مغز و اعصاب به بیمارستان حضرت ابوالفضل و نیز تجهیز و راه‌اندازی اتاق عمل بیمارستان قول مساعد دادند که تا کنون به جز بازسازی و عملیات عمرانی در راستای طرح تحول نظام سلامت اقدام دیگری انجام نشده است.

فروزان با تاکید بر اینکه بیشترین آمار اعزامی‌ها در حوزه سلامت مربوط به بیماران مرگ مغزی است و داشتن تجهیزات مورد نیاز در این بخش از ضروریات حوزه درمان شهرستان است، ابراز داشت: با توجه به اینکه در محور کاشمر به سه راهی شادمهر به طول ۵۵ کیلومتر در ایام مختلف سال شاهد وقوع تصادفات دلخراش و خونین رانندگی هستیم؛ انتظار داریم به منظور جلوگیری از اعزام بیماران به مرکز استان، وعده‌های وزیر محقق شود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.