ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر در دستور کار قرار دارد

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: موضوع ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر به مجتمع آموزش عالی سلامت در دستور کار قرار گرفته و تاکنون نیز قدم‌هایی در این راستا برداشته شده است.
خبرگزاری فارس: ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر در دستور کار قرار دارد
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، محمد جواد یزدانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دانشکده پرستاری کاشمر با ۱۴۰ دانشجو در دو رشته فوریت‌های پزشکی و پرستاری وارد چهارمین سال فعالیت خود شده است و توانسته نخستین جشن فارغ‌التحصیلی در سال گذشته و در رشته فوریت‌های پزشکی را برگزار کند.

وی با بیان این که در بهمن ماه امسال دومین جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان رشته فوریت‌های پزشکی این دانشکده برگزار می‌شود، یادآور شد: ترم آینده نیز شاهد برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی نخستین گروه از دانش آموختگان رشته پرستاری هستیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به این که امروز به برکت خون هزاران شهید محیطی برای کسب علم و تحصیل دانشجویان فراهم شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مجموعه دانشکده پرستاری کاشمر شاهد تحصیل دانشجویانی فعال، پویا و توانمند هستیم که شاخص و نمرات آنان نشان از حضورشان در سطوح بالاتر است و با وجود همه محدودیت ها در سایه تلاش خود و همکاری اساتید نیز قدم‌های خوبی تاکنون برداشته شده است.

وی با تأکید بر توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری به دانشکده‌هایی که در مناطق دور فعالیت می‌کنند و با سختی‌ها و مشکلات خاصی مواجهه هستند، تصریح کرد: در حال حاضر دو بیمارستان شهید مدرس و حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر با ظرفیت ۲۰۰ تختخواب به جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر در بخش درمان خدمات ارائه می‌دهد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930920000173#sthash.cGV5wYva.dpuf

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.