پلمپ مسکن مهر

رییس نظام مهندسی کاشمر گفت: به دلیل تخلفاتی که در قسمتی از فاز ۵ مسکن مهر از سوی یکی از پیمانکاران اتفاق افتاده بود، پروژه پلمب شد.

محمد خباززاده در گفت‌و‌گو با ایسنا در خراسان، با اشاره به اینکه در مجموع برای تخلفات کل پروژه مسکن مهر بیش از چهارهزار نامه به مسئولان مربوطه نوشته شده است، بیان کرد: تمامی تخلفات مسکن مهر را به طور مکتوب به شهردار وقت اعلام کرده‌ایم که شهرداری در پی آن مکلف به پلمب کار و جلوگیری از عملیات اجرایی پروژه تا رفع ایرادات بود، اما به دلیل برخی مسائل‌ که اگر پلمبی صورت می‌گرفت، به عنوان مخالفت با اهداف دولت و مسکن مهر تلقی می‌شد، کار ادامه یافت.

رییس نظام مهندسی کاشمر گفت: در پروژه فاز پنج مسکن مهر با توجه به فضای سیاسی و اجتماعی آن زمان تا مرحله سفت‌کاری که ناظران نظام مهندسی نظارت داشتند، مطلوب است اما در بخش نازک‌ کاری از مصالح خوبی استفاده نشده، به طوری که پیمانکار مجبور شد سیستم لوله‌کشی فاضلاب ۷۰ واحد را جمع آوری و مجدداً اجرا کند و متأسفانه از نازک‌کاری پروژه فاز پنج به هیچ عنوان راضی نیستیم.

خباززاده با اعلام اینکه کاشی‌های مورد استفاده در واحدهای این پروژه، کم کیفیت و در حد بسیار پایین هستند، ابراز کرد: نه تنها گچ‌ کاری کیفیت مطلوب ندارد، بلکه در کف‌ سازی از مصالح درجه پایین با کیفیت نامطلوب استفاده شده است.

وی در پایان با اظهار تأسف از این‌که قسمتی از مسکن مهر خارج از ضوابط طرح تفصیلی ساخته شد، افزود: به دلیل عدم انجام کار کارشناسی، استفاده مطلوبی از سرمایه‌های ملی نشد و متاسفانه دیگر نمی‌توان این ضرر را جبران کرد.

4 دیدگاه
  1. یکی از اعضا ۱۳۹۳/۱۰/۰۴ در ۲۱:۱۷

    لطفا یک گزارش هم از کلاه برداری مسکن بسیجیان گزارش تهیه کنید که بیچاره کرده اند اعضا را

  2. ساکن مسکن مهر بلوارسیدمرتضی کاشمر ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ در ۲۲:۱۰

    خداازسرتقصرات پیمانکاران وناظران مسکن مهر علی الخصوص بلوارسیدمرتضی نگذره

  3. خدا لعنتتون کنه منم کارگر بودم اونجا همه مصالحی که در ان جا به کار میرفته بخدا همشون نامرغوب از جمله کاشی کاری و برق کشی…

  4. یه بدبخت بیچاره که هنوز خانه ام روتحویل نگرفته ام میخوان جریمه بگیرند ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ در ۰۰:۲۹

    خداازسرتقصیرات مدیرعامل و پیمانکار فاز بیست نگذره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.