شناسایی و دستگیری باند سارقان سیم و کابل در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از شناسایی و دستگیری باند سارقان سیم و کابل در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس:
ابوالقاسم باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی کاشمر موفق شدند در یک عملیات پلیسی سارقان سیم و کابل در شهرستان را شناسایی و دستگیر کنند.

وی با اشاره به وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل‌های تلفن در شهرستان یادآور شد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی شهرستان، کار برای شناسایی سارقان این کابل‌ها در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کاشمر با بیان اینکه با انجام رصد اطلاعاتی و ردزنی‌های گسترده سرانجام محل نگهداری اقلام سرقتی شناسایی شد، خاطرنشان کرد: ماموران در یک موقعیت مناسب و در اقدامی ضربتی سه مالخر را دستگیر کردند و در بازرسی‌های انجام شده از محل ۱۰۰ کیلو سیم و مفتول مسی کشف شد.

وی با بیان اینکه افراد دستگیر شده در بازجویی‌های اولیه مدعی خرید سیم و کابل از دو جوان بودند، تصریح کرد: در پی اظهارات افراد دستگیر شده که از متهمان سابقه‌دار نیز بودند، شناسایی این دو جوان در دستور کار قرار گرفت و سرانجام در یک عملیات دو فرد ۳۲ و ۳۴ ساله نیز دستگیر شدند.

باقری با اشاره به اینکه دو جوان سارق در بازجویی‌های فنی و پلیسی لب به اعتراف گشودند و به انجام هشت فقره سرقت از تأسیسات شرکت برق و مخابرات و نیز منازل در حال ساخت اعتراف کردند، گفت: پنج فرد دستگیر شده در این زمینه پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931016000384#sthash.YBKVLVyv.dpuf

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.