کمک ۱۰۰ میلیون ریالی مادر شهید به حوزه سلامت کاشمر

محمد جواد یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر از کمک یکصد میلیون ریالی یک مادر شهید به حوزه سلامت این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این مادر شهید که تأکید داشت نام وی و فرزند شهیدش اعلام نشود در اقدامی خداپسندانه یکصد میلیون ریال را جهت خرید تجهیزات پزشکی به حوزه سلامت شهرستان کاشمر اهدا کرد.
وی با اشاره به حمایت‌ها و کمک‌های خیران کاشمری در راستای تکمیل و تجهیز مراکز درمانی شهرستان خاطرنشان کرد: کمک یکصد میلیون ریالی این مادر شهید نیز صرف تجهیزات پزشکی برای استفاده در بیمارستان‌های شهید مدرس و حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر می‌شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با تقدیر از نگاه خیرخواهانه مردم نوع دوست کاشمر در توجه ویژه به حوزه سلامت در این شهرستان یادآور شد: خوشبختانه با فعال شدن مجمع خیران سلامت، کمک‌های خوبی تاکنون به این حوزه شده است.
یزدانی از شهروندان و خیران نیک‌اندیش که تمایل به کمک به حوزه سلامت این شهرستان را دارند خواست تا کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۲۴۰۰۲۴۰۰۰۰۲ نزد بانک ملی ایران به نام مجمع خیران سلامت واریز کنند و هرگونه سئوال و یا پیشنهادی را با شماره تلفن ۰۵۱۵۵۲۴۰۰۴۹ دفتر مجمع خیران سلامت کاشمر مطرح کنند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.